Firemní školení
Umělá inteligence pro začátečníky
Jak překonat první bariéry a opravdu začít AI prakticky používat?
Umělá inteligence má každým dnem větší vliv na fungování každého z nás. Možnosti využití se posouvají mílovými kroky a jsou čím dál tím dostupnější každému, kdo se nebojí učit se něco nového. Přestože může působit složitě, ve skutečnosti může být AI velmi užitečná pro každého z nás, bez ohledu na naše technické znalosti. Znalost a ovládání AI se tak stává důležitou dovedností pro osobní růst a úspěch v 21. století, a to jak v práci tak i osobním životě.
Na školení se naučíte úplně od nuly umělou inteligenci používat. Osvojíte si základní termíny a naučíte se od základu pracovat s čtyřmi hlavními nástroji (ChatGPT, Google Gemini, Microsoft Copilot či Midjourney). Díky praktickým tipům & trikům vám váš začátek zásadně ulehčíme. Umělá inteligence vám pak pomůže jak v práci, tak i osobním životě. Naučíte se, jak zvýšit svou produktivitu a hodnotu na trhu práce. AI se stane vaším novým pomocníkem, který vám umožní získat více času na to, co je opravdu důležité.
Umělá inteligence není jen pro programátory a technologické nadšence. Každý z nás může využít její potenciál pro zlepšení osobního i pracovního života. Díky praktickým ukázkám a konkrétním nástrojům se naučíte, jak začít používat AI hned teď a získat tak konkurenční výhodu na dnešním i budoucím trhu práce.
Toto školení je vhodné pro úplné začátečníky a všechny pojmy a zmíněné nástroje jsou vysvětleny úplně od základu.
Na školení se dozvíte
- Jaké jsou základní principy fungování umělé inteligence a jak je lze aplikovat ve vašem životě?
- Co vše AI zvládne a co naopak ještě ne? A co můžeme od AI v budoucnosti očekávat?
- Jak fungují nástroje na generování textu a jaké jsou mezi nimi hlavní rozdíly, ať už v ceně či kvalitě výstupů?
- Na jaké konkrétní úkoly můžete použít ChatGPT a v jakých případech raději ne?
- Jak se zorientovat v programu Midjourney a jak generovat kvalitní grafický obsah?
- A jak vnímat AI revoluci pozitivně, prakticky a konstruktivně?